לאחרונה יותר ויותר לקוחות פונים אליי בשאלה – למה אני צריך לחפש עבודה בלינקדין?

 אז במיוחד עבורכם ריכזתי 10 סיבות למה כדאי לכם להיות בלינקדין כבר מאתמול:

 

 1. ההנחה הרווחת היא שהלינקדין היא פלטפורמה עסקית המיועדת אך ורק לאנשים ועסקים מתחום ההיי טק. למעשה, כיום ניתן למצוא בלינקדין משרות ממגוון רחב של תחומים ומגזרים. ישנן משרות שמתפרסמות  בלינקדין ואך ורק בלינקדין.

 2.  כיום נמצאים בלינקדין כל אנשי משאבי אנוש והגיוס של החברות הנחשקות ביותר בארץ ובחו"ל, הן נמצאות שם על מנת לחפש ולאתר עובדים בדיוק כמוכם.

 3. מיתוג אישי – חלק מחיפוש עבודה הוא מיתוג אישי. כיום, מי שאין לו לינקדין (כמובן פעיל ובנוי היטב) ממוצב בצורה נמוכה יותר ממחפש עבודה שיש לו.

 4. הלינקדין מאפשר לכם להעמיק את קורות החיים, להוסיף מאמרים מקצועיים, המלצות, מיומנויות ועוד. תוכלו להציג את הערך המוסף שלכם מבלי להיות מוגבלים בזמן ומקום.

 5. חיפוש עבודה אקטיבי – הלינקדין מאפשר לכם לפנות ישירות למגייסים בחברות בהן אתם מעוניינים לעבוד ולא לחכות למשרות עד שיפורסמו.

 6. הלינקדין משאיר אתכם מעודכנים בתחום העיסוק שלכם ומאפשר לכם להישאר בעניינים גם כשאינכם עובדים.

 7. מחפשים עבודה באופן דיסקרטי? אתם עדיין עובדים? זוהי פלטפורמה מצוינת לחיפוש עבודה דיסקרטי, כמובן גם כאן חשוב לדעת איך לעשות זאת נכון.

 8. זומנתם לראיון? רוצים לדעת עוד על החברה? על המראיין שלכם? על העובדים שיעבדו במקביל אליכם? המידע החשוב הזה יכול בהחלט לסייע לכם בריאיון ונגיש עבורכם בלחיצת כפתור.

 9. קבוצות הלינקדין מאפשרות לכם לחפש עבודה בצורה ממוקדת, "לפגוש" את המעסיקים בתחומים שלכם, להציג את עצמכם למעסיקים ולהכיר קולגות בתחום.

 10. תחשבו על העתיד – הלינקדין ימשיך לעשות עבורכם את העבודה גם לאחר שתמצאו עבודה. מעסיקים כיום לא מחכים למועמדים שישלחו להם קורות חיים אלא מאתרים את העובדים ברשת. תחשבו כמה קל ונעים זה שבמקום לשלוח מאות קורות חיים פשוט תקבלו מייל ממעסיק פוטנציאלי שמעוניין לפגוש אתכם.

 1. הצלחתי לשכנע אתכם? מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לסייע לכם בתהליך חיפוש העבודה.

 

ענבל זאב נאור – מאמנת תעסוקתית

054-6137127