קצת עליי…

שמי ענבל ואני מאמנת תעסוקתית ויועצת קריירה.

כשסיימתי ללמוד את התואר הראשון שלי, השתלבתי במחלקת גיוס ומשאבי אנוש בחברות מן הגדולות במשק,

עסקתי בגיוס בעולמות תוכן מגוונים ובדרגים שונים. פגשתי, ראיינתי ושוחחתי עם אלפי מועמדים, עיינתי בעשרות אלפי קורות חיים (אולי אפילו יותר) ולמדתי אותם, את הקשיים, המכשולים, הטעויות, לצד, ההצלחות, החוזקות והיכולות.  את התואר השני שלי עשיתי ב"לימודי עבודה" על מנת להעמיק את הידע התיאורטי שלי, לצד המעשי. אהבתי את עבודתי כאשת משאבי אנוש, אבל משהו שם היה חסר.

לידת בני הבכור הייתה רגע מכריע בחיים שלי, פסק הזמן אשר אפשרה לי חופשת הלידה גרם לי להתבונן מחדש, להבין באמת מהם החלומות והשאיפות שלי.

במסגרת לימודי הקואוצי'נג הבנתי כי חלומות אפשר להגשים, הבנתי כי אני יכולה למצוא את האיזון הנכון והמתאים עבורי- מה שהוביל אותי מיד להבנה שהייעוד שלי הוא לסייע למחפשי עבודה למצוא את הנתיב הנכון ביותר עבורם ובדרך הקלה, היעילה והמהירה ביותר.

משנת 2011 אני מאמנת תעסוקתית ומלווה מחפשי עבודה בדרך למציאת עבודה, עושה את מה שאני הכי אוהבת, עם סיפוק אדיר ומתוך האמונה האמתית כי לכל אדם מגיעה הזדמנות למצוא את המקום הנכון ביותר עבורו.

עד כה ליוויתי בהצלחה מאות מחפשי ומחפשות עבודה וסייעתי להם למצוא את הדרך לעבודתם החדשה, החל משלב מציאת הכיוון המקצועי, כתיבת קורות החיים, הכנה לראיונות עבודה ומרכזי הערכה , אימון למציאת עבודה ייעוץ  קריירה  ועוד… ונמצאת שם עבורם לאורך כל הדרך!!! ונחשו מה??? נכון… הסיפוק הוא אדיר!!!

 אשמח להיות שם גם עבורך, ויחד לגדול להצלחה!

 

מהו אימון תעסוקתי למציאת עבודה?

ישנו פרדוקס מאוד גדול בתהליך חיפוש עבודה ובדרך למציאת עבודה. על מנת להרשים מעסיקים פוטנציאליים אנחנו חייבים להיות במיטבנו, הכי מאמינים בעצמנו, הכי יודעים במה אנחנו טובים.

אך בפועל, המצב הוא אחרת, הרבה מחפשי עבודה מספרים כי חשים תסכול, שוכחים מי הם, מה הם מחפשים ואינם מצליחים להעביר את המסר כראוי. הלחץ, הבלבול, לעיתים אף המצב הכלכלי הדוחק ממש לא מסייעים להם בדרך למציאת עבודה.

אימון תעסוקתי למציאת עבודה בא להזכיר  לך את החוזקות שלך, להאיר את המיטב, להיפטר מאותן המחשבות המזיקות,  למצוא את הדרך שוב, לעלות על המסלול, להציב מטרות ולכבוש יעדים – והכל בדרך שלך ובקצב שלך לקראת התפקיד בו את/ה חושק/ת. ביחד נסמן את המטרה, נקבע את אבני הדרך ונצעד יחד בבטחה.

כבעלת ידע רב בתחום גיוס כ"א וניהול משאבי אנוש וכמאמנת תעסוקתית ויועצת קריירה אשר הובילה לא מעט מחפשי עבודה למציאת הדרך, אני מאמינה שאוכל לסייע גם לך!

 

אז איך אני מסייעת למחפשי עבודה?

בתהליכי הייעוץ ואימון שלי אני משלבת בין כלים מהידע המעשי שלי בשוק התעסוקה אותו אני חיה ונושמת למעלה מעשור, הידע התיאורטי שלי מהתואר השני יחד עם כלים מעשיים מעולם האימון.

אני יודעת לזהות את החוזקות של האדם הנמצא מולי ולמצוא את הערך המוסף שלו בעולם התעסוקה, לפרוץ את המכשולים ולהביא אותו ליעדים שהצבנו.

השירותים שאני נותנת הינם מגוונים ומותאמים לאדם היושב מולי. בין שירותיי – אימון למציאת כיוון תעסוקתי, שדרוג וכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה/מבחני מיון ומרכזי הערכה, אימון תעסוקתי למציאת עבודה ועוד.

השירותים (וגם המחירים) נמצאים באתר תחת לשונית "השירות שלי" .

עד כה ליוויתי מאות מחפשי עבודה אשמח גם להיות שם עבורך בתהליך מציאת עבודה ויחד – לגדול להצלחה!

שלך, ענבל.

מאמנת תעסוקתית ויועצת קריירה.